Yolanta lv
Balss trenere un mentore Jolanta Zemblicka
Kopš bērnības esmu aizrāvusies ar dziedāšanu, muzicēju vairākos ansambļos un koros. Tā palīdzēja man pārvarēt iekšējās (psiholoģiskās) barjeras un lauzt stereotipus, kuri vairs nespēja man nodrošināt sasniegt lielākus mērķus.

Esmu balss trenere un mentore, Vokālā pedagoģe, kora vadītāja ar akadēmisko mūzikas izglītību,18 gadu pieredzi dziedāšanas/balss attīstīšanā.
Savā treneres praksē izmantoju balss attīstīšanas pamatprincipus mijiedarbībā ar psiholoģiskajiem un bioenerģētiskajiem aspektiem,pielietojot inovatīvās metodes. Tas ļauj klientam iepazīt un atklāt savas balss līdz šim neizmantotās resursus,pārvaldīt to un pielietot savā labā.
Balss trenere un mentore Jolanta Zemblicka Kopš bērnības esmu aizrāvusies ar dziedāšanu, muzicēju vairākos ansambļos un koros. Tā palīdzēja man pārvarēt iekšējās (psiholoģiskās) barjeras un lauzt stereotipus, kuri vairs nespēja man nodrošināt sasniegt lielākus mērķus. Esmu balss trenere un mentore, Vokālā pedagoģe, kora vadītāja ar akadēmisko mūzikas izglītību,18 gadu pieredzi dziedāšanas/balss attīstīšanā. Savā treneres praksē izmantoju balss attīstīšanas pamatprincipus mijiedarbībā ar psiholoģiskajiem un bioenerģētiskajiem aspektiem,pielietojot inovatīvās metodes. Tas ļauj klientam iepazīt un atklāt savas balss līdz šim neizmantotās resursus,pārvaldīt to un pielietot savā labā.
Yolanta lv