masterklasses

Mēs organizējam tādus pasākumus, kā seminārus, meistarklases, atskaites koncertus, atvērtāš nodarbības, konkursus un citus projektus.

Ikviens var kļūt par šada pasākuma dalībnieku, bet nepieciešamības gadījumā, būs iesaistīts arī pasākuma organizācijā.

Semināru un meistarklašu tematikas ir ļoti dažādas:
-Pedagogu vokāla lekcijas;
-Aktiermāksla;
-Horeogrāfijas apmācības;
-apmācība spēlēt muzikālos instrumentus;
-muzikālā teorija.

Pedagogu pieredze un informācijas unikalitāte – tas ir tas, kas padara mūsu pasākumus par neaizmirstamiem. Pat pieredzējuši vokālisti apstiprina to, ka meistarklasēs un atvērtajās nodarbībās ir iespēja uzzināt un iegūt daudz ko jaunu. Tas nenozīmē to, ka jauniņiem šī informācija liksies sveša un nesaprotama. Studijas pasniedzēji pasniegs informāciju pieejamu un pats galvenais – interesanti!

Mēs organizējam dažāda veida vokālos seminārus un atklātas stundas. Tādi pasākumi palīdz gan iesācējiem, gan pieredzējušiem dziedātājiem pārliecināties par savām spejām, iegūt pierēdzi vai padālīties ar to, uzdot interesējošus jautājumus. Pateicoties Mfactory komandas pierēdzei, tādi pasākumi novirzās izcilā organizēšanas līmenī un maigā, draudzīgā atmosfērā. Galvenais, lielāka semināru un stundu daļa ir pilnīgi bezmaksas. Ja tomēr maksa tiek pieprasīta, ticiet, tas ir tā vērts.

Ko mēs daram?

Aktiermeistarības kursi vokālistiem: – ļaus jums atbrīvoties no bailēm no publikas un ļaus atbrīvoties, – aktiermeistarības improvizācijas spējas, – atbrīvota sevis izjušana uz skatuves, – prasme sevi pareizi pasniegt, strādāt ar savām personīgām sajūtām, – radošo spēju atklāšana sevī. Kam tas viss ir vajadzīgs? Visiem, kas dzied vai interesējās par vokālu. Tiem, kas gribētu dziedāt profesionālā līmenī uz skatuves. Tiem, kas grib dziedāt labāk, kas gribētu rast pārliecību par sevi publikas priekšā, uzstāšanās laikā. Visiem, kas nodarbojās ar sevis attīstīšanu un personības izaugsmi.

Pasākumu kalendārs 

Pieraksties uz pasākumu vai nodarbību

Jūsu vārds (obligāti)

Jūsu e-mail (obligāti)

Tēma

Teksts