Larisa Kovalenko lv

Man patīk, ka skolā ir vairāki pedagogi un katrs strādā pēc savas metodikas, var iet pie visiem un ņemt sev nepieciešamos paņēmienus labākam skanējumam, uzdevumus elpošanas sistēmas trenēšanai utt. Mācību laikā esmu iepazinusi vairākus pozitīvus cilvēkus, kuri dzīvo ar mūziku tā pat, kā es, kā arī, protams, es nepārtraukti iegūstu jaunas zināšanas, pieredzi un praksi. Esmu ļoti priecīga, ka esmu atradusi savu pedagogu, kurš paskaidro man, ja kaut kas nav pareizi, atbalsta mani un ievirza, iedrošina mani labāku rezultātu sasniegšanai! Visbiežāk es mācos pie Jeļenas Bogdanovas. Viņa ir jauks, atvērts, pozitīvs cilvēks, kas ieliek dvēseli savā darbā, kā arī, protams, viņa ir ļoti talantīga vokāliste un pedagogs. Šis cilvēks palīdzēja man realizēt savu sapni – izmēģināt padziedāt dzīvā pavadījumā un pamēģināt improvizēt uz skatuves. Sadarbība ar muzikantiem uz skatuves – tā ir pieredze un pavisam citas emocijas, kuras ir grūti aprakstīt ar vārdiem.

Protams, man patīk uzstāties, tā ir sava veida rezultātu apkopošana, prakse, iespēja saņemt un sniegt citiem to, ko tu proti un no kā tu saņem baudu.

Priekš manis Mfactory studija ir draudzīga komanda, kurā cilvēki palīdz viens otram, kopā mācās, attīstās un gūst pozitīvismu no tā, ko dara.
Es varu ilgi stāstīt par Mfactory, jo esmu ļoti priecīga, ka esmu atnākusi mācīties šeit. Sajā studijā mācās daži mani draugi, kuri, redzot manus sasniegumus, ir izdomājuši arī uzsākt vokālās nodarbības. Tādēļ iesaku  atnākt uz Mfactory un Jūs paši visu redzēsiet!